KONST / Litografier / Färglitografi 12767164
nr 1276 7164
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 264/310. Motivet: 19x130 cm
måndag 23 september 2019
kl 18:00:46
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson